Oprogramowanie dla każdej branży
Specjalistyczne oprogramowanie jest jednym z najważniejszych elementów, które nie tylko pozwalają na prowadzenie satysfakcjonującej działalności gospodarczej, ale i w bardzo prosty sposób ułatwiają dotarcie do potencjalnego klienta. Coraz więcej firm informatycznych świadczy w ostatnich czasach usługi właśnie z zakresu tworzenia aplikacji internetowych i innego oprogramowania.
Dlaczego warto zlecić utworzenie takiego programu wykształconym programistom? Przede wszystkim, dzięki temu uzyskujemy możliwość szybkiego dostępu do upragnionego przez nas produktu. Co więcej, taki program zostanie wykonany zgodnie z naszymi wytycznymi, więc na pewno będziemy z niego bardzo zadowoleni.
Czym są aplikacje mobilne?
Aplikacja mobilna (ang. mobile software / mobile application) ? ogólna nazwa dla oprogramowania działającego na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony, palmtopy czy tablety, które pisane są przy użyciu różnych platform i języków programowania.
Kiedyś aplikacje były pisane w technologii Java ME, ale obecnie używa się raczej Javy na platformę Android, Objective-C na iOS i C# na platformę Windows Phone. Przykładem zastosowania aplikacji mobilnych jest tzw. ?bankowość mobilna?, która ułatwia klientom dostęp do konta bankowego z możliwością dokonywania operacji bankowych.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aplikacja_mobilna
O języku do programowania PHP
PHP? interpretowany skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych w czasie rzeczywistym.
PHP jest najczęściej stosowany do tworzenia skryptów po stronie serwera WWW, ale może być on również używany do przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń, a nawet do pisania programów pracujących w trybie graficznym (np. za pomocą biblioteki GTK+, używając rozszerzenia PHP-GTK). Implementacja PHP wraz z serwerem WWW Apache oraz serwerem baz danych MySQL określana jest jako platforma AMP (w środowisku Linux ? LAMP, w Windows ? WAMP).
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/PHP